Sprawna organizacja - szybka rejestracja, powiadomienia telefoniczne o wizytach, umawianie wizyt na konkretne godziny.
Kompleksowa oferta - Lekarze rodzinni POZ, Lekarze specjaliści, Diagnostyka obrazowa, Diagnostyka laboratoryjna w jednym miejscu.
Profesjonalna, szybka i skuteczna pomoc pacjentom.
Znakomite położenie łatwy dojazd, bezpłatny parking.
Opinie pacjentów
Serdecznie polecam! Rezonans na cito, uratowało mi to termin na operację 👍🏻
Daniel Duszkiewicz
Rewelacja!!!! Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Leczę się długo j jeszcze nigdy nie spotkałam się z taką empatią personelu. Rezonans magnetyczny na 6+. Dziękuję bardzo 😊
Dorota Kowalska
profesjonalnie, uprzejme panie i fachowa pomoc
Marta
Dostałem reakcji alergicznej po ukąszeniu (meszki?) podczas wakacji w Grzybowie. Nie miałem pojęcia gdzie najlepiej z tym jechać do Kołobrzegu, padło na Inter Medical i to był najlepszy wybór.
Miła pani w recepcji, brak kolejki (piątek o 9:00 rano), od razu z recepcji dostałem się do lekarki. Pani o ukraińskim pochodzeniu była bardzo pomocna.
Obawiałem się kolejek na przynajmniej godzinę, a tu wszystko od ręki i fachowo.
Patrząc na swoje doświadczenie, mogę tylko polecić.
Aleksander Stolp
Polecam przychodnię, za mną dwa rezonanse, zawsze przemiła obsługa na miejscu i przez telefon:)
Kasia Stępień
Bardzo polecam fizjoterapeutę Pana Przemysława Gładysza. Profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza, którą dzieli się z pacjentem. Bardzo miły i uprzejmy.
Warto skorzystać z jego usług.
Edyta Jureczka
Bardzo ciepła i miła pani która wykonuje MR. Sympatyczne panie z rejestracji dziękuję ????
Anita Szućko
Chcę wyróżnić lekarza P.Maryna (4 piętro) która na prawdę jest bardzo empatyczną osobą i na prawdę zależy jej na tym żeby pomóc pacjentowi - co w tych czasach rzadko spotykane. Nawet w poradni gdzie miałam umówioną wizytę po skierowaniu P.Maryny lekarz zwrócił uwagę na historie moich skierowań na internetowym koncie pacjenta i powiedział ze P.Maryna na prawdę robi świetną robotę. Dziękuję !!! ????????❤️????
Anastazja Anastazja
Bardzo polecam. Szybki termin badania, bardzo kompetentny personel.
Oliwia
Super obsługa pań w recepcji, badanie sprawnie poszło, bardzo krótki czas przyjęcia na termin - 1 dzień.
Polecam !